Niespodzianka dla kochanka! ostry sex opowiadania

Niespodzianka dla kochanka!

Powiększenie piersi było moim prawdziwym marzeniem od naprawdę dawna. Miałam idealną figurę, ale wygląd piersi pozostawiał naprawdę wiele do życzenia. Były małe, nie były pełne, do tego nieco brakowało im jędrności. Niestety, operacji plastyczna była z racji olbrzymich kosztów zupełnie poza moim zasięgiem. Trzeba było sobie więc radzić inaczej. Zaczęłam przeszukiwać Internet i trafiłam na stronę sklepu, gdzie znajdował się środek o nazwie Perfect Bust. Podobno działa cuda. Stosowanie zaczęłam z pewną dozą wątpliwości. Jak się jednak okazało, nie były one słuszne. Dość szybko udało mi się zauważyć efekty: moje piersi nie tylko lekko się powiększyły, ale również stały się bardziej krągłe, a poprawie uległa też ich jędrność. Aż nie mogłam się doczekać jak wypróbuję je w łóżku. Na szczęście na seks nie musiałam długo czekać. Szybko umówiłam się z moim wybrankiem, którego na pewien czas po prostu odstawiłam. W pierwszym momencie oczywiście nic nie zauważył. Ale specjalnie ubrałam się tak żeby miał większą niespodziankę.

Zaczął mnie całować. Był namiętny jak zawsze. Całował moje usta, a nasze języki spotykały się ze sobą. Robił to doskonale. Całował moją szyję, przygryzał płatek ucha. Czułam się cudownie. Jego jedna ręka powędrowała do mojej bluzki grzecznie zapiętej aż po samą szyję. Zaczął powoli rozpinać guziki i nagle jego oczom ukazały się moje nowe piersi. Po jego minie widziałam, że powiększanie biustu okazało się naprawdę skuteczne! Szybko zaczął całować moje piersi, co sprawiło, że sutki błyskawicznie stwardniały i stały się naprawdę sterczące. W moich majtkach było już naprawdę mokro. Nie mogłam doczekać się aż przejdziemy dalej. Nie musiałam czekać długo. Szybko zaciągnął mnie do sypialni i pozbawił reszty ubrania. Sam też stał nagi. Ułożył mnie wygodnie na łóżku i zanurkował między moimi nogami. Jego język zaczął pieścić moją łechtaczkę, a jego palce zatopiły się w mojej cipce. Drugą ręką sięgnął do moich piersi, ugniatając sutek i lekko go ciągnąc. Nie myślałam, że powiększanie piersi może dać tak wspaniałe wrażenia. Moje piersi nie tylko stały się pełniejsze i jędrniejsze, ale także bardziej wrażliwe na dotyk.

Kiedy poczuł, że zaczynam zbliżać się na szczyt, przestał. Uklęknął nade mną i postanowił wykorzystać moje większe piersi. Powiększenie biustu to też szereg nowych możliwości. Nim zdążyłam o czymkolwiek pomyśleć, jego penis już znajdował się między moimi piersiami. Duży, gruby penis, który spragniony był dobrego seksu. Zaczął od powolnych ruchów jakby delektował się całą tą sytuacją. Potem przeszedł do coraz szybszych i bardziej gwałtownych. Wiedziałam, że zaraz dojdzie. I tak też się stało. Wystarczyło jeszcze kilka ruchów żeby z jego penisa wydobyła się gorąca sperma, która dokładnie pokryła całe moje piersi. Wyczerpany opadł na łóżku, nie zapominając o tym żeby mnie przytulić. Spojrzał wymownie na moje piersi i już wiedziałam, że naprawdę są większe i że naprawdę mu się podobają. Seks tej nocy dopiero się zaczął i był inny niż do tej pory: mocniejszy, bardziej intensywny, silniejszy.

Niespodzianka dla kochanka! ostry sex opowiadania

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *