Młoda matka Jak Zwiększyć Libid Super sperma opowiadania

Młoda matka – Jak Zwiększyć Libido

Po urodzeniu trzeciego dziecka całkowicie straciłam ochotę na sex, choć do tej pory sex sprawiał mi wiele radości i przyjemności. Tajemnice naszej małżeńskiej alkowy z pewnością starczyłyby na co najmniej kilka scenariuszy dobrych filmów o charakterze erotycznym. Zarówno ja, jak i mąż lubiliśmy innowacyjne rozwiązania w seksie, nie baliśmy się nowości, kombinacji i wymyślnych sytuacji. Potrafiłam być uległą suką i ostrą dominą. Mój mąż wcielał się w macho, filmowego amanta albo udawał potulnego psa. Nigdy nie mogliśmy narzekać na nudę. Wszystko zmieniło się od czasu ostatniego porodu. Czekaliśmy pięć miesięcy, w końcu wspólnie zadecydowaliśmy, że musimy coś zrobić. Pewnego popołudnia Arek wręczył mi opakowanie tabletek Viamea. Początkowo myślałam, że to witaminy. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że są to tabletki na potencje dla kobiet. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że apetyt na sex to wyraźna oznaka zdrowia. W ostatnim czasie czułam się wypalona, zmęczona, brakowało mi energii. Zastanawiałam się, jak zwiększyć libido i wrócić do dawnej formy, nie zdawałam sobie jednak sprawy, że odpowiedź jest tak prosta. Zanim zażyłam pierwszą tabletkę Viamea, skontaktowałam się z moim ginekologiem, nota bene, prywatnie jest on najlepszym przyjacielem mojego męża i moim. Rozmawialiśmy szczerze i otwarcie.

– Są różne tabletki i leki na potencje dla kobiet, nie jest powiedziane, że problem z seksem mają tylko mężczyźni w starszym wieku. Stres, trudny poród, przepracowanie i wiele innych czynników sprawia, że zamiast miłosnych igraszek chcemy tylko przytulić się do poduszki i spać. Brak seksu może wpływać destrukcyjnie na nasze samopoczucie i komfort życia, dlatego warto sobie pomóc i skorzystać z dostępnych na rynku specyfików – tłumaczył zaprzyjaźniony ginekolog.
Viamea, podobnie jak Wiagra dla kobiet, to leki, które pobudzają libido, dodają energii i chęci na sex. Co prawda musiałam zrezygnować z karmienia piersią, ale i tak nie żałuję decyzji. Do naszej sypialni wróciła dawna fascynacja, a ja poczułam się znacznie lepiej. Baraszkowaliśmy niemal codziennie, niekiedy nawet kilka razy dziennie, wykorzystywaliśmy każdą nadarzająca się sytuację, uprawialiśmy sex w sypialni, łazience, na kuchennym stole, a nawet w piwnicy. Były długie, upojne noce i szybkie numerki, które dawały nam wiele obopólnej satysfakcji.

– Gdyby ktoś mi powiedział kilka miesięcy wcześniej, że w sex shopah dostępna jest Viagra dla kobiet, na pewno bym go wyśmiał. Teraz wiem, że to najlepszy afrodyzjak i lek jednocześnie – śmiał się Arek po kolejnej, oczywiście udanej zabawie. Od czasu, gdy biorę Viamea, przestałam się zastanawiać jak poprawić potencje, nie martwię się, że mój mąż znajdzie ukojenie w ramionach innej, tryskam energią i chęcią życia. Lek zwiększa popęd, usuwa zmęczenie i poprawia samopoczucie. Pozytywna energia dodaje sił witalnych i chęci maksymalnego korzystania życia.
Wiele młodych matek zadaje mi pytanie, skąd biorę energię i siłę, by sprostać wszystkim wyzwaniom, także łóżkowym. Odpowiadam zgodnie z prawdą, że rozwiązaniem są tabletki i leki na potencje dla kobiet, które można zakupić w sklepach erotycznych. Ostatnio poleciłam swojej teściowej leki na potencje dla kobiet. Początkowo była nastawiona sceptycznie, jednak zdecydowała się skorzystać z mojej rady. Dziękuje mi za to do dziś.

Młoda matka Jak Zwiększyć Libid Super sperma opowiadania

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *