Studentka ekonomii Sex Anonse - darmowe sex opowiadania

Studentka ekonomii – Sex Anonse

Od kilku lat nie jestem z nikim związany na stałe, a co za tym idzie brakuje mi tej wielkiej przyjemności jaką jest seks. Oczywiście zdarzały się jakieś przelotne romanse, ale ostatnio nie miałem czasu na wychodzenie na imprezy i poznawanie dziewczyn, które byłyby chętne spędzić ze mną noc. Dlatego kiedy usłyszałem od jednego ze znajomych o tym, że bez problemu można teraz znaleźć w sieci sex anonse, natychmiast zacząłem poszukiwania.

Jak się okazało nie było to tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Ogłoszeń jest naprawdę dużo, a niemal każda propozycja rozgrzewała zmysły. Nie śpieszyłem się jednak bo chciałem żeby dziewczyna, którą wybiorę była idealna. W końcu znalazłem. Monika, 22 lata, studentka ekonomii, niska blondynka z nie za dużymi piersiami. Piękna, urocza, a do tego jeszcze inteligentna – to taką dziewczynę chciałem widzieć obok siebie w łóżku. Kiedy zadzwoniłem i zaproponowałem spotkanie była zdziwiona, okazało się bowiem że ja pierwszy odpowiedziałem na jej propozycję. Umówiliśmy się następnego wieczoru w jej mieszkaniu.

O ustalonej godzinie zapukałem do jej drzwi, w ręku trzymając butelkę wina, aby ewentualnie rozluźnić atmosferę. Otworzyła mi z mokrymi włosami w samym szlafroku, który ledwo zakrywał jej pośladki. Zaprosiła mnie do środka po czym wyznała, że wykład na uczelni się przedłużył i dopiero wskoczyła po prysznic. Wyczułem, że jest to zaproszenie do gry, która na pewno zakończy się niezapomnianymi doznaniami. Zapytała czy chciałbym jej potowarzyszyć i pomóc umyć plecy, a odpowiedź oczywiście była twierdząca.

Weszliśmy do zaparowanej łazienki, gdzie jednak to nie ja jej służyłem pomocą. Zaczęła powoli mnie rozbierać, a jej rozchylony szlafrok ukazywał zgrabne piersi, które kusząco kołysały się przy każdym ruchu. Kiedy ściągnęła ostatnią część mojego ubioru jaką były bokserki, popchnęła mnie delikatnie w kierunku ściany i zaczęła pieścić mojego penisa. Najpierw robiła to dłońmi, jednocześnie delikatnie łaskocząc go językiem, a potem poczułem jej wilgotne usta. Łapczywie ssała mojego penisa robiąc to coraz szybciej i zachłanniej. Miała do tego dar, a ja walczyłem ze są aby nie spuścić się wprost do jej ust. W odpowiednim momencie jednak przestała, zrzuciła z siebie szlafrok i biorąc mnie za rękę poprowadziła pod prysznic.

Jej mokre piersi przyległy do mojego ciała i zaczęła całować mnie tak namiętnie, że miałem ochotę natychmiast w nią wejść. Na pewno to wyczuła bo po chwili zaproponowała abyśmy przenieśli się w nieco wygodniejsze miejsce. Uniosłem ją do góry, a ona oplotła mnie swoimi nogami i nakazała znaleźć sypialnię. Wiedziony chyba instynktem od razu trafiłem do pokoju gdzie wielkie łóżko zapraszało do rozpoczęcia zabawy. Leżąc na plecach bez zawahania wzięła mojego penisa do ręki i wsadziła go do swojej rozgrzanej cipki. O takim rezultacie skorzystania z sex oferty właśnie marzyłem.

Jęczała głośno, a jej piersi drżały, kiedy po raz kolejny napierałem na nią moim twardym jak skała penisem, w tym samym czasie pocierając jej łechtaczkę. Tak jak na początku w końcu ponownie przejęła kontrolę i zaczęła mnie ujeżdżać, tak że całe łóżko się trzęsło. Moja sperma wypełniła ją od środka, a ona schodząc oblizała mojego penisa i uśmiechnęła się mówiąc „Zbieraj siły, za chwilę chcę więcej!”. Mówią, że takie sex historie można zobaczyć tylko w filmach, ale ja przeżyłem ją w rzeczywistości i na pewno nie raz powtórzę to doświadczenie.

Studentka ekonomii Sex Anonse - darmowe sex opowiadania

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *