Kochanek z Ogłoszenia pierwszy raz sex opowiadania

Kochanek z Ogłoszenia

Byłam już gotowa do wyjścia. Czerwona, obcisła sukienka z dużym dekoltem, pończochy, wysokie szpilki i włosy delikatnie muskające moje piersi – wszystko by rozpalić zmysły ukochanego. Tyle tylko, że on właśnie oświadczył, iż odchodzi do kobiety swojego życia. Byłam wściekła, że zmarnowałam kilka lat życia, ale nie miałam zamiaru marnować tak dobrze zapowiadającego się wieczoru.

Usiadłam więc przed komputerem i weszłam na stronę, gdzie znajdują się sex ogłoszenia. To właśnie tego teraz potrzebowałam – niezobowiązującego i wypełnionego orgazmicznymi doznaniami seksu! Los mi sprzyjał bo już po przeglądnięciu kilku wpisów, znalazłam idealnego mężczyznę. Już same zdjęcia jego umięśnionego ciała sprawiały, że drżałam z podniecenia, a dodatkowo mieszkał całkiem niedaleko. Bez dłuższego zastanowienia wybrałam na telefonie podany w ogłoszeniu numer. Jego głos był tak aksamitny, że nogi same się pode mną ugięły i już wiedziałam, że tej nocy nie będę spała.

Już po godzinie stanęłam pod drzwiami jego mieszkania i zapukałam ze zniecierpliwieniem. Chciałam już być w środku i natychmiast poczuć go na sobie! Otworzył po dłuższej chwili. Moim oczom ukazał się wysoki brunet w eleganckim garniturze, który doskonale pasował do mojej czerwonej sukienki. Zdążył tylko powiedzieć „Dobry wieczór” bo tuż po przekroczeniu progu wpiłam się namiętnie w jego usta. Doskonale zrozumiał czego potrzebuje tego wieczoru, bo bez zastanowienia zrzucił wszystko ze stojącej obok szafki i chwytając mnie za pośladki usadowił mnie na niej. Jego usta mocna przyparły mnie do ściany, a ręce szybko zsunęły sukienkę z moich piersi dając mu do nich dostęp.

Początkowo pieścił je dłońmi, po czym zaczął je lizać i przygryzać. Moje podniecenie było ogromne, co potwierdzały głośne jęki. Nagle chwycił mnie za włosy, wyginając głowę do tyłu. Jego język wędrował po mojej szyi i uchu, aż w końcu wyszeptał „Łóżko?”. Rozejrzałam się szybko po mieszkaniu i stanowczo odpowiedziałam „Nie! Chce żebyś posuwał mnie na podłodze!”. Nie musiałam długo czekać, natychmiast przeniósł mnie na miękki dywan i niemal zdarł ze mnie resztę ubrania. Szybko pozbył się także własnych ciuchów, a moim oczom ukazało się jego boskie ciało. Ten widok sprawił, że chciałam aby natychmiast wszedł we mnie najmocniej jak to możliwe. Zanim to jednak nastąpiło musiałam chwycić w dłonie jego nabrzmiałego penisa. Nie wyobrażałam sobie tej sex randki bez włożenia go do ust.

Teraz to on jęczał z przyjemności, co podniecało mnie jeszcze bardziej. W końcu nie wytrzymał i odepchnął mnie od siebie, a jego gorący i mokry penis niemal brutalnie wbił się w moją cipkę. Było dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam – ostro i bez hamulców. Nasze ciała ocierały się o siebie w szybkim tempie, w coraz to nowszych pozycjach. Kiedy ujeżdżał mnie od tyłu, jednocześnie pieszcząc palcami moją nabrzmiałą łechtaczkę czułam, że zbliżam się do największego orgazmu w moim życiu. On też czuł to doskonale zwiększając siłę z jaką nabijał mnie na swojego penisa. Nagle poczułam spazm rozkoszy, moje ciało wygiął orgazm, którego nie da się opisać i poczułam jak wypełnia mnie jego ciepła sperma. Obydwoje opadliśmy wykończeni na podłogę, oddychając szybko i próbując dojść do siebie po tych doznaniach.

Kiedyś myślałam, że opowiadania porno tego rodzaju to zwykłe wymysły. Tej nocy jednak przekonałam się, że może się to przydarzyć naprawdę. A na koniec dodam tylko, że ani ja ani mój kochanek nie byliśmy aż tak wykończeni by nie powtórzyć tego orgazmu jeszcze dwa razy opisywanej nocy…

Kochanek z Ogłoszenia pierwszy raz sex opowiadania

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *